Budowanie rozumiejącego się zespołu wartościowych i kreatywnych ludzi jest podstawą naszego sukcesu. Wyzwania artystyczne i biznesowe, jakie sobie stawiamy, pozwalają naszej firmie dynamicznie się rozwijać i aktywnie odpowiadać na stale zmieniające się potrzeby rynku.Wojciech Hermanowicz
HRA Architekci (Hermanowicz Rewski Architekci) powstało w 2004 roku w wyniku połączenia sił projektantów: Architekta Wojciecha Hermanowicza – byłego wspólnika MWH – Architekci wiodącego warszawskiego biura architektonicznego lat 90. z biurem architektów Błażeja Hermanowicza i Stanisława Rewskiego. Od roku 2017 grupa firm HRA i HRA Architekci. Dziś firma współpracuje z ponad 100-osobowym zespołem, co stawia ją w czołówce największych polskich biur architektonicznych. HRA specjalizuje się w dużych deweloperskich projektach biurowych i mieszkaniowych. Wieloletnia obsługa największych Inwestorów działających na polskim rynku pozwoliła zbudować duży, doświadczony zespół architektów potrafiący sprostać najwyższym wymaganiom.

Kluczem do sukcesu w naszej zawodowej działalności okazało się bardzo szerokie i kompleksowe postrzeganie naszej pracy. Zadania stawiane przez nowych klientów staramy się rozważać na wielu płaszczyznach: architektonicznej, urbanistycznej, społecznej, ekonomicznej, kulturowej i środowiskowej. Umiejętność łączenia tych wszystkich aspektów pozwala realizować obiekty i założenia wpisujące się w tkankę miejską, dając jednocześnie dużą satysfakcję klientów, przy spełnianiu biznesowych założeń inwestycji. Interdyscyplinarność naszego zawodu uważamy za największe wyzwanie.
Wierzymy w głęboko humanistyczny wymiar naszej pracy. Poszukujemy klarownych i wyrazistych form estetycznych, uwzględniających przeznaczenie budynków i przy jednoznacznym spełnieniu wymogów budżetu oraz efektywności obiektów.
Jako biuro architektoniczne cały czas staramy się rozwijać, poszerzając portfolio realizacji o obiekty o funkcjach lub lokalizacjach, których wcześniej nie projektowaliśmy. Szczególną uwagę zwracamy również na postęp w dziedzinie IT, wyposażając nasze biuro w najnowsze oprogramowanie. Nasz warsztat projektowy uwzględnia na bieżąco wszystkie możliwości technologiczne w zakresie budownictwa.
W naszej pracy zwracamy szczególną uwagę na wpływ naszych projektów na środowisko naturalne, starając się, aby realizowane przez nas obiekty i zespoły mogły zaliczać się do inwestycji proekologicznych.

Oferujemy wsparcie na wszystkich etapach procesu inwestycyjnego, przygotowujemy kompleksowe projekty architektoniczne oraz pełnimy nadzór autorski nad ich realizacjami.
Naszą największą satysfakcją jest zadowolenie naszych klientów i świadomość kreowania przyjaznego środowiska dla przyszłych użytkowników projektowanych przez nas obiektów.