O hra architekci

Jesteśmy doświadczonym zespołem architektów potrafiącym sprostać najwyższym wymaganiom

HRA Architekci powstała w 2004 roku w wyniku połączenia sił projektantów: architekta Wojciecha Hermanowicza – byłego wspólnika MWH – Architekci wiodącego warszawskiego biura architektonicznego lat 90. z biurem architektów Błażeja Hermanowicza i Stanisława Rewskiego. Dziś HRA Architekci pracuje z ponad 100-osobowym zespołem projektantów, co stawia ją w czołówce największych polskich biur architektonicznych, specjalizując się w dużych deweloperskich projektach biurowych i mieszkaniowych. Od 2017 roku HRA Architekci to grupa dwóch wyspecjalizowanych spółek. Spółki te funkcjonalnie dzielą pomiędzy siebie zadania. Dzielą je w zakresie wielobranżowego projektowania architektonicznego oraz profesjonalnego zarządzania projektami i obsługi Inwestorów. Dzięki temu usługi świadczone są w sposób efektywny przy zachowaniu najwyższych standardów pracy projektowej.

Kluczem do sukcesu biura HRA Architekci jest kompleksowe postrzeganie naszej pracy

Wieloletnia obsługa największych Inwestorów działających na polskim rynku pozwoliła zbudować duży, doświadczony zespół architektów, potrafiący sprostać najwyższym wymaganiom. Zadania stawiane przez nowych Klientów staramy się rozważać na wielu płaszczyznach: architektonicznej, urbanistycznej, społecznej, ekonomicznej, kulturowej i środowiskowej. Umiejętność łączenia tych wszystkich aspektów pozwala realizować obiekty i założenia wpisujące się w tkankę miejską. Zapewnia jednocześnie satysfakcję Klientów, przy spełnianiu biznesowych założeń inwestycji. Interdyscyplinarność naszego zawodu uważamy za największe wyzwanie. Nasza praca została wielokrotnie doceniona w formie  prestiżowych nagród i wyróżnień spośród których wyjątkowo cieszy nas Nagroda Prezydenta Warszawy 2019 za realizację budynku biurowego Nowogrodzka Square.

Wierzymy w głęboko humanistyczny wymiar naszej pracy

Poszukujemy klarownych i wyrazistych form estetycznych, uwzględniających przeznaczenie budynków i przy jednoznacznym spełnieniu wymogów budżetu oraz efektywności obiektów. Naszą największą satysfakcją jest świadomość kreowania przyjaznego środowiska dla przyszłych użytkowników projektowanych przez nas obiektów. W naszej pracy zwracamy również szczególną uwagę na wpływ naszych projektów na środowisko naturalne. Ponadto staramy się, aby realizowane przez nas obiekty i zespoły mogły zaliczać się do inwestycji proekologicznych.

stale poszerzamy portfolio realizacji o obiekty o nowych funkcjach i lokalizacjach.

Jako architekci cały czas rozwijamy się, poszerzając portfolio realizacji o obiekty o nowych funkcjach i lokalizacjach. Regularnie bierzemy udział w dużych konkursach architektonicznych. Ponadto szczególną uwagę zwracamy również na postęp w dziedzinie IT, wyposażając nasze biura w najnowsze oprogramowanie. Szczególny nacisk kładziemy na rozwój w technologii BIM. Nasz warsztat projektowy uwzględnia na bieżąco możliwości technologiczne w zakresie budownictwa.

HRA ARCHITEKCI OFERUJE wsparcie na wszystkich etapach procesu inwestycyjnego

Przygotowujemy kompleksowe projekty architektoniczne oraz pełnimy nadzór autorski nad ich realizacjami.